Oferta produkcyjna:

Do produkcji wyrobów stalowych wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne materiały – stal węglową, stal nierdzewną i kwasoodporną, a także szeroką paletę wyrobów z tworzywa sztucznego, sterowników, wyposażenia elektrycznego i elektromechanicznego. Wszystkie urządzenia oraz konstrukcje projektowane i montowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz charakteryzują się wysoką gwarancją trwałości.

Dobrze i nowocześnie wyposażony park maszynowy pozwala nam na szybką i profesjonalną realizację powierzonych zadań oraz otwiera szerokie spektrum możliwości produkcyjnych. Tym samym przekłada się to na naszą jakość i terminowość.

PRASA KRAWĘDZIOWA 3200 x 160
PRASA KRAWĘDZIOWA 3200 x 160 ton ze sterownikiem ESTUN E200:Pozwala nam na precyzyjne gięcie blach do 20 mm w stali węglowej i do 8 mm w stali nierdzewnej i kwasoodpornej, co umożliwia prefabrykację różnych elementów, począwszy do kątowników, ceowników, włazów, belki spocznikowe, elementy konstrukcji nośnych, itp.
GILOTYNA HYDRAULICZNA 12 x 3200
Pozwala nam na przecinanie elementów płaski do dalszej obróbki - blach, płaskowników, itp.
PRZECINARKA TAŚMOWA MIT 400
Urządzenie to pozwala nam na szybkie, ciche i perfekcyjne przecinanie elementów dłużycowych takich jak: rury, profile, dwuteowniki, teowniki, kątowniki, ceowniki, itp. Zakres cięcia urządzenia fi 400mm w pozycji 90°.
WALCARKA 8 x 2000 mm
Urządzenie pozwala nam na walcowanie elementów płaskich – blach w formaty okrągłe, przede wszystkim rury, zwężki, itp. Za pomocą tej maszyny jesteśmy w stanie zawalcować każdy okrągły elementy do średnicy 2000mm.
GIĘTARKA DO RUR I PROFILI HRBM 50
Urządzenie to pozwala nam na promieniowe gięcie rur, profili, ceowników, płaskowników, itp. Możemy uzyskać na nim pożądany promień, długość zabudowy i kształt.
WIERTARKA SŁUPOWA W 50
Urządzenie to cechuje się łatwością i szybkością obsługi, a co za tym idzie, wielością wykonania różnych operacji, takich jak: wiercenie, rozwiercanie zgrubne, nawiercanie, gwintowanie, frezowanie, wiercenie skośne, itp.
PRZECINARKA PLAZMOWA HYPERTHERM POWERMAX 125
Urządzenie najlepsze w swojej klasie służące do szybkiego przecinania i żłobienia elementów stalowych zarówno płaskich jaki i okrągłych bądź kwadratowych. Jakość cięcia skraca czas obróbki ciętego elementu. Przy pomocy tego perfekcyjnego urządzenia jesteśmy w stanie szybko i precyzyjnie przyciąć każdy element konstrukcji, instalacji, itp.
SPAWANIE METODĄ TIG i MAG
Specjalizujemy się w profesjonalnym spawaniu metodami TIG i MAG konstrukcyjnych stali węglowych, a przede wszystkim stali kwasoodpornych i nierdzewnych. Wysokiej klasy sprzęt spawalniczy i doświadczona kadra pracownicza pozwala i gwarantuje solidność, jakość i terminowość.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

509 381 473

ECO-INOX SERVICE

Śrem, ul. Racławicka 7a-b